After...zespół działający przy Włocławskim Centrum Kultury powstał w czerwcu 2002 roku.

W zespole grają:
Krzysiek "Sooja" Drogowski - wokal
Radek Więckowski - instrumenty perkusyjne
Czarek Bregier - gitary
Wojtek Tymiński - gitary
Mariusz Ziółkowski - bas

W latach 2002-2005 rolę wokalistki w zespole pełniła Sylwia Wojciechowska.
We wrześniu 2003 r. After... rozpoczął rejestrację nagrań
na swoją pierwszą płytę. Materiał nagrano w STUDIO ISLANDS
oraz w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. Realizatorem nagrań był Zbyszek Florek (Quidam).

12 września 2004 r. zespół został zaproszony na koncert, gdzie wystąpił obok grup Sylvan i Riverside. Był to dla After... wyjątkowy wieczór. Tego dnia jasnym okazało się bowiem, że wydawcą muzycznego debiutu zespołu zostanie firma fonograficzna OSKAR.

Wkrótce do wspólnych nagrań wraz z grupą zostali zaproszeni Colin Bass (Camel), Józef Skrzek (SBB) oraz Jacek Zasada (Quidam).

5 listopada 2005 r. After... został zaproszony do Bakkeveen w Holandii na festiwal PROG FARM, gdzie zagrał m.in. obok Flamborough Head. W listopadzie 2005 r. ukazał się również debiutancki album grupy zatytułowany "Endless Lunatic".
Po ukazaniu się pierwszej płyty zespół zagrał kilka koncertów w Polsce i w Europie Zachodniej (Niemcy, Belgia, Holandia) grając między innymi z takimi zespołami i artystami jak Fish, Quidam, Riversideczy Sylvan.

W listopadzie 2007r. After... rozpoczął nagrywanie swojej drugiej płyty, która ukazała się w czerwcu 2008r. Ponownie jako miejsce nagrań wybrano ISLANDS STUDIO w Inowrocławiu a realizatorem został Zbyszek Florek. Nowa płyta zatytułowana Hideout została ciepło przyjęta na rynku polskim jak i zagranicznym.

W kwietniu 2008 r. grupa odbyła tournee koncertowe u boku brytyjskiej grupy Galahad i wystąpiła na III edycji poznańskiego Art-Rock Festivalu obok Galahad, Antimatter i Mangrove. W czerwcu 2008 After... zagrał na niemieckim Art-Rock festiwal w Reichenbach obok Pallas, Spocks's Beard, Mostly Autumn i Blind Ego.

W lipcu 2008 nowy album HIDEOUT był najlepiej sprzedawaną płytą w notowaniach największej, niezależnej firmy dystrybucyjnej w Niemczech - Just For Kicks Music, a w grudniu 2008 roku album Hideout został wybrany płytą miesiąca na brazylijskim portalu Progressive Rock & Progressive Metal.

W 2009 r. After... zagrał trasę koncertową z zespołem Quidam, koncertując w Polsce, Czechach, Niemczech i Holandii. W tym samym roku zespół wystąpił na festiwalach CRESCENDO we Francji i INOROCK w Inowrocławiu.

W 2010 roku od zespołu odszedł Tomek Wiśniewski.
W pięcioosobowym składzie After... rozpoczął prace nad materiałem na następną płytę studyjną.

Na początku 2011 roku ukazała się pierwsza koncertowa płyta After... zatytułowana Live At Home. Album zawiera 13 utworów zarejestrowanych podczas występu we Włocławku w 2009 roku.

21 listopada 2011 roku swoją premierę ma nowy studyjny album zatytułowany "No Attachments". Przy realizacji tego albumu After... współpacował z muzykami zespołu The Pineapple Thief. Bruce Soord i Steve Kitch byli odpowiedzialni za miks materiału. Mastering został wykonany w studiu Audiomaster przez Steve' Kitch'a i Marka Bowyer'a.


Krzysiek Drogowski
- wokal


Czarek Bregier
- gitary


Wojtek Tymiński
- gitary


Mariusz Ziółkowski
- bas


Radek Więckowski
- perkusja